Úradné hodiny

Miestny úrad a matrika

Pondelok
8.00 - 12.0013.00 - 16.00
Utorok
8.00 - 12.0013.00 - 16.00
Streda
8.00 - 12.0013.00 - 16.30
Štvrtok
Nestránkový deň
Piatok
8.00 - 12.00 

Starosta

Utorok
13.00 - 16.00
Streda
13.00 - 16.30

Mesko Košice
Nachádzate sa v:  Kultúra » Aktuality

Na košickej turňi 2015 - výsledky súťaže

12.10.2015

 Vyhodnotenie súťažnej prehliadky hudobného folklóru dospelých

Na košickej turni 2015 (postupový ročník)

konanej v Košiciach – Šaci,  dňa 11.10.2015

 

 

Organizátor:

Kultúrne centrum Údolia Bodvy a Rudohoria a Mestská časť Košice – Šaca

 

 

Sólisti a duety

 

Zlaté pásmo

Anna Ivanecká Košice II (s potupom)

Martina Beerová a Dominika Mináriková Košice II (s postupom)

Jaroslav Adamondy Košice III (s postupom)

Laura Kriváková Košice IV (s postupom)

Martina Eštoková Košice I

Anna Szekeressová Košice IV

Peter Tomko a Peter Kentoš Košice I

 

 

Strieborné pásmo

Agnesa Juhásová Košice I

Ladislav Loššinský Košice IV

Jozef Sedlák Košice IV

Eduard Pištej a Dominik Pištej Košice II

Pavol Tóth Košice IV

Filip Fertaľ Košice IV

Viera Adamčová  Košice IV

 

 

Bronzové pásmo

Anna GrosiarováKošice I

Anna UchalováKošice IV

Terézia PištejováKošice II

Alžbeta Veselovská a Eva TóthováKošice I

Helena Vološinová a Andrej HapštakKošice I

Mária Olajošová Košice I

 

 

Inštrumentalisti

 

Strieborné pásmo

 

Ján Boršč  Košice I

 

Spevácke skupiny

 

Zlaté pásmo

ŽSS Škvarkare Košice III (s postupom)

ŽSS Krasňanka Košice IV (s postupom)

MSS Košicki parobci Košice I

MSS Košicki špivaci Košice I

MSS Poľana Košice II

MSS Siplacke hlopi Košice IV

 

Strieborné pásmo

 

ŽSS Šačanka Košice II

ŽSS Čorgov Košice III

MSS Čorgov Košice III

 

 

Bronzové pásmo

 

ŽSS MatičiarkyKošice I

MSS ŠačaneKošice II

ŽSS RužaKošice IV

MSS RužaKošice IV

ŽSS Jesenná ruža  Košice I

ŽSS JazerčanKošice IV

MSS JazerčanKošice IV

 

 

 

Porota:

Michal Noga

Štefan Štec

Andrea Rendošová

 

 

 

16. september, pondelok
Ľudmila

Aktuálne udalosti

Plagat

Trenujeme
*