Úradné hodiny

Miestny úrad a matrika

Pondelok
8.00 - 12.0013.00 - 16.00
Utorok
8.00 - 12.0013.00 - 16.00
Streda
8.00 - 12.0013.00 - 16.30
Štvrtok
Nestránkový deň
Piatok
8.00 - 12.00 

Starosta

Utorok
13.00 - 16.00
Streda
13.00 - 16.30

Mesko Košice
Štart
Miroslav Soták
Michaela Krišťáková

Spevácky zbor Crédo
Počas programu
Hudobná skupina Samson

.. a poďakovanie:-)
Rozhovor so starostom
Janka Kormanová

Natália Vargovčíková
Emka Bačová
Miroslav Soták

Duo Capricorns a Valéria
Duo Capricorns a Patrícia
Ukrajinský národný zbor Karpaty s orchestrom

Karpaty
Odosielanie lampiónov priateľstva
Lampióny

Ples 9.2.2013
Ples 9.2.2013
Ples 9.2.2013

Ples 9.2.2013
Ples 9.2.2013
Ples 9.2.2013

Ples 9.2.2013
Ples 9.2.2013
Ples 9.2.2013

Ples 9.2.2013
Ples 9.2.2013
Ples 9.2.2013

Ples 9.2.2013
Ples 9.2.2013
Ples 9.2.2013

Ples 9.2.2013
Ples 9.2.2013
Ples 9.2.2013

Ples 9.2.2013
Najmenší bežci
Najmenší bežci

Najmenší bežci
Najmenší bežci
Najmenší bežci

Najmenší bežci
Najmenší bežci
Na trati

Na trati
Na trati
Na trati

Na trati
Na trati
Na trati

Na trati
Na trati
Po behu

Vyhodnotenie
Vyhodnotenie
Vyhodnotenie

Vyhodnotenie
Vyhodnotenie
Vyhodnotenie

Vyhodnotenie
Vyhodnotenie
Vyhodnotenie

Vyhodnotenie
Vyhodnotenie
Vypisovanie diplomov:-)

Stavanie mája
Stavanie mája
Stavanie mája

Stavanie mája
Stavanie mája
Stavanie mája

Stavanie mája
Stavanie mája
Stavanie mája

Stavanie mája
Stavanie mája
Stavanie mája

Koncert
Koncert
Koncert

Koncert
Koncert
Koncert

Koncert
Koncert
Plagát

9.6.2013
9.6.2013
9.6.2013

9.6.2013
9.6.2013
9.6.2013

9.6.2013
9.6.2013
9.6.2013

9.6.2013
9.6.2013
9.6.2013

9.6.2013
9.6.2013
9.6.2013

9.6.2013
9.6.2013
9.6.2013

9.6.2013
9.6.2013
9.6.2013

9.6.2013
9.6.2013
9.6.2013

9.6.2013
9.6.2013
9.6.2013

Na trase
Prvý na otočke v Malej Ide
A prvý v cieli

Ďalší a ďalší v cieli
Ďalší a ďalší v cieli
Ďalší a ďalší v cieli

Ďalší a ďalší v cieli
Ďalší a ďalší v cieli
Po behu

Po behu
Víťazky Memoriálu O.Sotáka
Víťazi Memoriálu O. Sotáka

Najrýchlejšia domáca bežkyňa a bežec
Bežec s najvyšším vekom
prvý muž a prvá žena na obrátke

Víťazi - M nad 60
Vítazi - M 40-59
Víťazi M 40-49

Vítazi M do 39
Víťazky Ž nad 35
Víťazky Ž do 34

Víťazky - Juniorky
Víťazi - juniori
úvodný príhovor, starosta

Ing. Ján Jakubov, námestník primátora mesta Košice
Soňa Kostrabová, moderátorka súťaže
Anna Ivanecká, sólistka

MSS Šačaňe
ŽSS Nádej
Mária Olajošová, sólistka

Bohuš Nagy, Janko Bratru, duet
ŽSS Matičiarky
Verona Krafčíková, sólistka

Ján Vaľo, Andrej Sepeši, duet
ŽSS Ruža
Jozef Pereksta, inštrumentalista

ŽSS Astra
MSS Kavečanské chlopi
Vierka Ščerbová, sólistka

Emília Nôtová, sólistka
ŽSS Šačanka
Helena Vološinová, Andrej Hapšták, duet

Viktor Švéda, sólista
ŽSS Čorgov
MSS Nádej

Anna Sopková
Jozef Sedlák, sólista
MSS Siplacke hlopi

ŽSS Ďatelina
MSS Čorgov
Erika Kentošová, sólistka

Milan Eštok, Juraj Sirotský
ŽSS Konvalinka
Jano Valuš

MSS Ruža
Irenka Zelinová, Gitka Lipková - duet
Oľga Lukáčová, sólistka

ŽSS Škvarkare
ŽSS Kavečianka
Agnesa Juhásová, sólistka

Jaroslav Adamondy, sólista
Viera Adamčová, sólistka
ŽSS Krasňanka

Marcela Tarhaničová, sólistka
Tomáš Ondruš, sólista
Medovníky - Erika Vranaiová

Medovníky - Erika Vranaiová
Medovníky - Erika Vranaiová
Medovníky - Erika Vranaiová

Dekorácie - Katarína Schuchmann
Obrázky na skle - Eva Ludrovská
Obrázky na skle - Eva Ludrovská

Viera Ferancová-Butkajová - textilné obrazy
Viera Ferancová-Butkajová - textilné obrazy
Ing. Eva Palková - maľovanie na hodváb

Zuzana Franková - stromy šťastia
Zu-Bižu, šperky-bižutéria
Anna Repiská - košíky z papiera

Anna Repiská - košíky z papiera
Anna Repiská - kabelky z papiera
Ľudmila Bevilaqua - obrazy

Ľudmila Bevilaqua - obrazy
Martina Nemetová - obrazy, bižutéria
Božena Hanušovská - kabelky z papiera

Ľubomír Lukáč - kresba ceruzkou
Ľubomír Lukáč - drevorezby, kresba ceruzkou
Ľubomír Lukáč - drevorezby

Eva Horváth - výrobky zo šúpolia a pálky
Eva Horváth - výrobky zo šúpolia a pálky
Martina Račková - obrazy
27. máj, sobota
Iveta

Aktuálne udalosti

Plagat

Plagat

Plagat

Trenujeme
*